Потрібен інтернет без світла?

Є відмінне рішення — підключення за технологією GPON.

GPON (Gigabit Passive Optical Network) — це сучасна, наявна не у всіх телекомунікаційних компаній, технологія доступу мережі Інтернет від провайдера до будинку чи офісу по оптоволоконному кабелю.

Саме зараз ця технологія стрімко набирає популярність, адже головний її плюс в тому, що така мережа продовжує працювати навіть тоді, коли районна електрична мережа з якихось причин раптом відключає електрику. Все завдяки тому, що технологія GPON використовує пасивні оптичні розгалужувачі, які не споживають електроенергію, і провайдеру набагато простіше тримати декілька центральних вузлів на акумуляторах та генераторах, ніж обладнання у кожному будинку при використанні технології Ethernet.

Також обладнання GPON більш енергоефективне й може використовувати набагато потужніші акумулятори. А завдяки тому, що таких вузлів мало — наші інженери набагато швидше зможуть приїхати й замінити акумулятори, що дозволить вам майже безперебійно отримувати послугу.

До нинішніх реалій потрібно пристосовуватися —
і це є можливим завдяки GPON!

Якщо у вас є резервні джерела живлення, наприклад, генератор або повербанки, ви можете підключити до них свій роутер та термінал ONU, щоб продовжувати користуватися інтернетом навіть в ті моменти, коли ваш район чи навіть все місто залишилося без світла.
Так, окрім роутера, необхідний ще й термінал ONU. Що це та для чого він потрібен?
Абонентський термінал ONU/ONT (Optical Network Unit/Optical Network Transceiver) — це невеликий пристрій у пластиковому корпусі, призначений для прийому сигналу по оптичному волокну й передачі даних до вашого роутера і назад. Він оснащений оптичним портом для підключення до мережі хPON і мідним портом для підключення вашого роутера кабелем.
Існують різні моделі ONU від різних виробників. Ми використовуємо обладнання перевірене часом та позитивним досвідом наших клієнтів — ONU від провідного виробника мережевого обладнання Raisecom

GPON

Термінал ONU ISCOM HT803-1GE

ISCOM-HT803-ISCOM-HT803-1GE

Термінал ONU ISCOM HT803-1GE це клієнтський GPON ONU пристрій в пластиковому корпусі, який призначений для установки в приміщенні користувача з підключенням на швидкості 1 Гбіт / сек. Устаткування має 1 фіксований одноволоконний порт GPON і 1 порт 10/100/1000 Base-T LAN з функціями L2 комутатора. Підтримується VLAN, QoS, ACL, Loopback Detection, MVR, IGMP Snooping, віддалене управління по TelnetSNMP.

ISCOM HT803-1GE може використовуватися для надання доступу в Інтернет, сервісів IPTV і підключення VoIP-телефонів.

Гарантія: 12 міс. 

Вартість: 750грн.

Отже, що робити, коли ви вирішили підключитися
за технологією GPON?

step.png Перевірити цю можливість

step.png Після цього одразу ж на сайті ви можете обрати бажаний тариф та залишити заявку на підключення.
step.png Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити всі деталі та відповісти на ваші запитання. 

Обов'язковою є наявність/покупка роутера, абонентського термінала ONU та джерел живлення до них, якщо ви плануєте користуватися інтернетом без світла.

Вартість підключення по технології GPON - 299грн/разово
Вартість оптичного терміналу ONU - 750грн

Краща ціна!
Інтернет + Телебачення

389 грн/міс

Безлімітний інтрернет разом з телебаченням


Швидкість 100 Мбіт/с

IPTV телебачення 147 каналів

Безкоштовне налаштування Wi-Fi роутера

Зовнішня IP-адреса

Wi-Fi Роутер

239 грн/міс

Інтернет без обмежень для будь-яких потреб!

Швидкість 100 Мбіт/с

Безкоштовне налаштування Wi-Fi роутера

Зовнішня IP-адреса